Щипці-гофре BaByliss з турмаліновим покриттям
Широкі щипці для гофрування Babyliss Pro BAB2512EPCE - важливий інструмент для створення зачісок
Професійна праска для гофрування призначена для ідеального гофрування на будь-яких типах волосся. Вона обладнана нагрівальними елементами з покриттям EP Technology 5.0 на основі цинку. Це дозволяє берегти волосся в 3 рази більше і надає пластинам 3 рази більшу міцність і стійкість до хімічних впливів, порівняно з традиційними пластинами.
Використання методу електролізу, який зазвичай використовується в виробництві ювелірних виробів і елітної біжутерії, доводить свою ефективність в професійних виробах BaByliss PRO.
Особливості:
- Широкі пластини для гофрування (розмір 60x120 мм).
- Пластини, створені за допомогою технології EP 5.0.
- Регулювання температури в широкому діапазоні від 120°С до 200°С.
- Світловий індикатор, який показує, чи увімкнена праска чи ні.
Характеристики:
- Титан-турмалінова поверхня пластин.
- Пластини шириною 60 мм.
- Регулятор температури з 5 режимами від 120°C до 200°C.
- Вимикач увімкнення/вимкнення.
- Світловий індикатор.
- Ізолюючий наконечник.
- Ергономічна ручка для комфортного використання.
- Зовнішнє ізолююче велюрове покриття.
- Обертовий шнур завдовжки 2,7 метра.
- Подвійне напруга.
Комплект поставки включає:
- Широкі щипці для гофрування Babyliss Pro BAB2512EPCE.
- Упаковку.
Чому варто купувати у нас?
- Щомісяця обслуговуємо понад 1000 клієнтів;
- В асортименті понад 4000 товарів;
- Лише справжня продукція. Гарантуємо 100% якість товарів;
- Працюємо тільки з перевіреними партнерами;
- У нашому магазині є різні способи оплати для Вашої зручності;
- Беремо товар безпосередньо у постачальника, що дозволяє нам ставити найкращі ціни в Україні;
- Зручна та оперативна доставка Новою поштою і Укр поштою – 1-2 дні;
- Є можливість самовивезення зі Львова.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Споживана потужність | 63 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Турмалінове покриття | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Категорія | Для жінок |
| Максимальна температура нагрівання | Від 100 до 200 °C |
| Потужність | от 48 |
| Покриття пластин | Титан-турмалін |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 328 ₴








